Chovná stanice HOVAWARTŮ

Novinky

Budete mi všichni moc chybět, doufám, že Vás ještě někdy uvidím a budu mít o Vás zprávy. Zatím se těším na setkání na svodu mladých.

15.8.2010 Včera odjel Albert ke své nové moc sympatické rodině, doufám, že budou spolu spokojení. A dnes odjela Alexandra do své velké psí smečky za svou babičkou, doufám že jí dobře příjmou a budou na ni hodní.

2.8.2010 Tento víkend nám odjeli Arnošt a Ajka ke svým novým rodinám. Tak na tu svou už čeká jen Albert náš velký mazlík, tak doufáme, že se také brzy dočká a najdeme mu ty nejlepší majitelé.

25.7.2010 Stav naší smečky zatím nezměněn. Na nové pany čeka ARNOŠT- krásně zbarvený pejsek, mohutné postavy, přítulný k dětem a dominantní k ostatním psům, už nyní velký hlídač. ALBERT- největší mazel, má velmi rád lidi, upřednostnuje je před ostatními členy psí smečky. AJKA-pěkně zbarvena fenečka, velká čiperka, nejrychlejší a nezdolný běžec, veselá, temperamentní a zvídavá.

12.7.2010 Doma máme ještě 5 štěnátek, 1 čeká na návrat sve rodiny z dovolené, 1 zůstává u nás a 3 úžasní a krásní mazlíci ještě čekají na své nové rodiny. Už by je moc potřebovali, zatím je pečlivě a v našich očích někdy dost drsně vychovává maminka Arina ale je jich na ní i na nas moc. Jestli někdo ještě váháte a nebo víte o někom kdo má dost lásky pro nového člena rodiny ozvěte se !!! Přidány nové fotky z návštěvy tatínka, školky, poslední fotky Anie, Alexe, Aminky před odchodem do nových domovů, nové sourozenecké boje a maminčina výchova.

6.7.2010 Máme za sebou další velký týden, ve znamení velkých návštěv a prvních odchodů. Před začátkem prázdnin nás byli navštívit děti z mateřské školky a štěnátka opět potvrdila že jsou dobrě socializovaná a s dětmi velcí kamarádi, jen maminka Arina byla více než kdy jindy ostražita aby si své drobečky uhlídala. Další velkou navštěvou byla navštěva tatinka Kestona, ktery je užasný a tak doufám že si štěňátka vyberou z obou rodiču to nejlepší a budou to prima pejsci. V uterý nam odjela 1 psí holčička Anie. Odchod byl pro mě moc těžký ale Anie ho zvládla výborně a už si užívá svou novou smečku v Brně. I další 2 kteří odjeli , Alex a Aminka zvládli cestu výborně a od nových majitelů jsme dostali same dobré zprávy. Snad se podaří najit vhodné páníčky i pro naše zbyle nezbedy. Jsou milý, přátelští, mají dobrý vztah k dětem a čekají na vás ...                                                                                                                                        

24.6.2010 Štěńátka za sebou mají náročný týden. Májí za sebou nepříjemné tetování, očkování i velkou veterinární prohlídku a všíchni jsou v pořádku, zdraví a mají vše jak má být. To samé nám sdělila i paní Kejvalová při kontrole vrhu, pochválila štěňátka za přátelskou povahu, vyrovnaný vrh, pěkné hlavy a oči...   Štěnátka pokračují ve svých objevitelských cestách, na výletě na louce jsme měli co dělat aby jsme je objevili ve vysoké trávě. Maminka je začala velmi důsledně vychovávat a seznamuje je se světem. Měli velkou psí návštěvu, hovawartku Nangie, s kokřicí a ohařkou a zatím je nic nevyvádí z míry. Od příštího týdne budou připraveni vydat se do světa.

13.6.2010 Omlouvám se všem čtenářům a návštěvníkum našeho webu, že nepřidávám informace tak často, ale nestíhám :-) . Ale o co méně se věnuji této virtuální stránce o to víc se věnujem štěňátkům. Štěňátka poznávají svět, už znají sekačku na trávu i traktor, celý víkend spolu s námi strávili za zvuků sousedovi cirkulárky, zažili požární poplach z nedaleke hasičské zbrojnice a vypadá to že jsou všichni kliďasové o pohodáři po mamince. Mají za sebou projíždku autem, která je jako správná miminka ukolébala ke spánku. Na průzkumy už se začínají vydávat jednotlivě, takže je jich plná zahrada. Jsou úžasní, koukněte na nové fotky.

8.6.2010 Po měsíční rezervaci, díky nesolidnosti některých zájemců nám byla zrušena rezervace černého pejska. Zájemci o krásného černého pejska, je velmi milý k lidem, veselý, průzkumník, čeká na Vás u nás!

4.6.2010 Ze štěňátek je kupa neposedu, hodně si hrají a začínají oběvovat venkovní svět, už se nedrží stále pohromadě, ale občas se některé vydá na samostatný průzkum. Zatím většinou končí kňouravým voláním o pomoc, ale osmělují se :-) . Ještě 2 černoznakatí pejskové čekají na své nové a milující páníčky!

30.5.2010 Štěńátka za sebou maji první návštěvy nových páníčku a první vycházky, přidány nové fotky.

26.5.2010 Štěňátka už se naučila jist z mističek, jsou moc šikovní a velmi jim chutná. Přidány nové fotky.

24.5.2010 Nové fotky v rubrice štěňátka a fotky. Ještě 1fenka a 2pejskové čekají na své nové a milující páníčky.

19.5.2010 Štěňátkům už je 14 dní,jsou čím dál úžasnější, všichni už vidí, mají prořezané zoubky,v krátkých okamžicích si už zkouší hrát. Ale ze všeho nejvíc je stále baví pití mlíčka od maminky a spinkání. Mají za sebou první odčervení, to je moc nenadchlo a řádně se o něj s panem doktorem poprali, ale moc je chválil že jsou velcí bojovníci.

Dne 4. 5. 2010 se nám ve 20:15 narodilo první štěňátko. Do půlnoci jich bylo pět a po půlnoci dvě za sebou. Když jsme si mysleli, že už je to vše, tak v 6 hodin ráno se narodila ještě jedna znakatá fenka. Máme jich tedy dohromady osm a v barvách:

JEDNA PLAVÁ FENKA, JEDEN ČERNÝ PES, TŘI PEJSCI ČERNÍ SE ZNAKY, TŘI ČERNÉ FENKY SE ZNAKY.

Štěňátka se mají k světu, pijí od maminky mlíčko a strašně jim to chutná, jen mlaskaj. Arinka je správná mamka je mooc pyšná na své dětičky a má z nich radost. Prostě jsou ÚŽASNÍ! Budeme moc rádi když se naše štěňátka dostanou do "správných rukou" a budou se mít dobře!

Odběr štěňátek: konec června nebo začátek prázdnin, další informace v rubrice štěňátka!

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.